НОВИНИ

09.05.2019

09 травня 2019 року в Парку культури та відпочинку «Перемога» (вул. Жмаченко,2) Громадською організацію «Ірида» (голова Правління Андрій Буднік) спільно з Громадською організацією «Майбутнє України» (голова Правління Олег Гудим) було організовано святковий концерт-вогник з нагоди святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що пройшов в Літньому театрі. Дніпровчани та гості нашого району змогли скоштувати справжню солдатську кашу та насолодитися чудовим концертом від найкращих аматорських художніх колективів району.
Але передувала цій події хода пам’яті з покладанням квітів до Кургану безсмертя, на яку окрім членів нашої організації прийшли діти війни, громадські активісти та мешканці району.
Під час концерту відбулася ще одна знакова подія, а саме: заступник голови Правління ГО «ІРИДА» Олег Овсянніков отримав подяку за організацію заходу та активну громадсько-суспільну позицію від БФ «Народного депутата України Вадима Новінського».
Для нас День Перемоги над нацизмом — це день скорботи і разом з тим світле свято гордості за нашу країну, наш народ, за тих, хто боровся на полі бою, і тих, хто самовіддано трудився в тилу, допомагаючи відстояти незалежність нашої Батьківщини і врятувати світ від фашизму.

08.05.2019

Щороку, на початку травня, ми вшановуємо пам’ять тих, хто ціною власного життя здобув перемогу, та вітаємо ветеранів, які своїм прикладом героїзму надихають нинішнє покоління, як, не шкодуючи сил боронити рідну державу.
Сьогодні 08 травня в День пам’яті та примирення наша Громадська організація долучилася до ритуалу пам’яті і спільно з керівництвом Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації вшанували світлу пам’ять Героїв 2-ї світової війни. 
Вони, ціною власного життя виборювали наше майбутнє, мирне небо над головами своїх рідних та близьких. 
Пам’ятаємо!!! Перемагаємо!!!

|Почесний президент ГО «ІРИДА» Володимир Пригладь привітав усіх віруючих зі світлим святом Великодня!
Друзі! Колеги та партнери! Нехай ангел охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Нехай ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.