Заходи

21 червня у Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району м. Києва відбулося відкрите групове заняття з музичної терапії «Літні візерунки». На останньому в цьому навчальному році мистецькому заході, як і на кожному нашому музичному занятті, охоплюються різні види й форми роботи з постійними відвідувачами нашого Центру, а саме: слухання музики, спів музичних творів, музично-дидактичні ігри та танцювальні рухи. Все це, безперечно, виховує у діток любов й інтерес до різної за стилем та жанром музики, підтримує їх бажання емоційно відгукуватися на неї, сприяє розвитку музичних здібностей загалом, і дитячого голосу зокрема, а також формує правильну вимову, виразну дикцію та артикуляцію… Не перестаю захоплюватися нашими дітками та їх батьками, які активно і старанно попрацювали, «заряджали» та ділилися один з одним позитивним настроєм… Яскравою родзинкою на усіх музичних заняттях є робота з клавесами – дерев’яними паличками, які люб’язно презентувала нашому Центру Алена Лапчук, за що усі ми їй безмежно вдячні. Адже грати на цих ударних музичних інструментах дуже просто, легко й не потребує довготривалої спеціальної підготовки. В умілих долоньках діток та дорослих натуральне дерево, тепле, гладеньке й приємне на дотик «оживає» й перетворюється на магічну музику, яка допомагає розкрити почуття метро-ритму у наших вихованців та додає загадковості й неповторності нашим заняттям, урізноманітнюючи їх. Дякуємо Вам, дорога наша Альонушка, і бажаємо Вам та Вашій родині міцного-міцного здоров’я, миру, радості і реалізації усього задуманого!Гарного усім літнього відпочинку, приємних вражень і до зустрічі у новому навчальному році! Чекаємо як постійних, так і нових відвідувачів на наших заняттях із музичної терапії!

20 червня 2019 року, відбулось перше, організаційне засідання Громадської ради при Дніпровській районній в місті Києві державної адміністрації 2019-2021 р.р.
Під час засідання від Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної ради України заступником голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Аллою Загородньою було вручено подяку за вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики Олегу Овсяннікову (заступник голови Правління ГО «ІРИДА»).
Обрано голову, заступника голови і секретаря Громадської ради, затверджено організаційну структуру, утворено комітети Громадськох ради, схвалено проект Положення про Громадську раду при Дніпровській районній в місті Києва державній адміністрації і направлено його голові Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на затвердження, затверджено Регламент Громадської ради, створено робочу групу з підготовки проекту Плану роботи Громадської ради на друге півріччя 2019 року.

08 червня 2019 року ГО «ІРИДА» (голова Правління Андрій Буднік, заступник голови Правління Олег Овсянніков) спільно зі своїм партнером ОСН «Дарницька площа» (керівник Олександр Оліфіра) привітали колектив Центру хореографічної майстерності «Веселад» (художні керівники Віталій та Лариса Гусовські) з 25-річчям творчої діяльності. Головою Правління ГО «ІРИДА» Андрієм Будніком та керівником ОСН «Дарницька площа» Олександром Оліфірою були вручені спеціальна відзнака, а також Почесні подяки Віталію та Ларисі Гусовським за вагомий особистий внесок у розвиток української культури, танцювального мистецтва та активну громадську позицію.
Але на превеликий жаль хотілося констатувати, що захід, який пройшов у дружній та радісній атмосфері був зіпсований відношенням до людей з обмеженими фізичними можливостями керівництвом Центру культури та мистецтва Дніпровського району (вул. Алма-Атинська, 109), де відбувалась урочиста подія. Нашому голові Правління Андрію Будніку, не зважаючи на звернення до керівництва закладу, довелося долати самостійно за допомогою волонтерів ОСН «Дарницька площа» перешкоди для того щоб особисто привітати з ювілеєм славнозвісний колектив. Злісне недотримання Постанови кабінету міністрів України Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями стало на заваді мабуть для багатьох шанувальників творчості колективу району, які за станом здоров’я так і незмогли потрапити на захід.
Просимо звернути увагу керівництво Дніпровського району міста Києва та взяти на контроль вище зазначену ситуацію Громадською районною радою щодо недотримання Постанови Кабінету міністрів України «Безбар’єрна Україна» та забезпечити виконання плану заходів у межах асигнувань,
передбачених у Державному бюджеті України для нашого району на відповідний рік.